Michał Misztal: [metody marnowania czasu]

[metody marnowania czasu]

[gry karciane] [gry komputerowe] [gry planszowe] [komiksy] [kreskówki] [literatura] [muzyka] [seriale]

Pewnie dobrze byłoby mieć status pisarza odludka, dziwnego typa, którego nikt nie widział od ponad pięciu lat, ale wszyscy wiedzą, że nie ma telewizora, niczego nie czyta, niczego nie ogląda, w nic nie gra, niczego nie słucha, w swojej norze nie ma żadnych mebli, pije wodę z kranu, a żywi się wyłącznie stadami karaluchów biegających po jego podłodze. I całymi dniami tworzy. Mogłoby to wyglądać interesująco, szczególnie w biografii zamieszczonej na Wikipedii po jego (zapewne bardzo szybkiej) śmierci.

Jeśli chodzi o mnie, wygląda to zupełnie inaczej. Chyba można mnie nazwać pożeraczem popkultury. Mam nadzieję, że nie całkowicie bezmyślnym. Wchłaniam ją w hurtowych ilościach, zmieniają się tylko proporcje. Czasem głównie czytam, innym razem namawiam wszystkich wokół do siedzenia ze mną przy kolejnej grze planszowej. Cykl Metody Marnowania Czasu to po prostu moje wrażenia ze wszystkich tych dziwnych rzeczy, jakie wpycham sobie do głowy. A przynajmniej z tych, o których moim zdaniem warto wspomnieć.

Obecnie można tu znaleźć teksty o grach (karcianych, komputerowych i planszowych), kreskówkach, literaturze, muzyce oraz o serialach. O komiksach, najczęściej stosowanej przeze mnie metodzie marnowania czasu, piszę na osobnym blogu.

Najpopularniejsze wpisy