Michał Misztal: #25 - Kofeina #6: komiksy

wtorek, 5 lipca 2011

#25 - Kofeina #6: komiksy

Jakiś czas temu Daniel Kot poprosił mnie o skombinowanie komiksów do szóstego numeru Kofeiny. Zgodziłem się, choć "odpowiedzialność" to na pewno nie moje drugie imię, z dotrzymywaniem terminów też często mam problem (o czym już zdążyły przekonać się dziewczyny z Deus ex Machina) i w ogóle nie wiedziałem, jak się do tego zabrać. Ale dałem radę, głównie dzięki zaangażowaniu autorów. Tak naprawdę jako redaktor komiksowego działu wcale nie miałem wiele do roboty. Co więcej, takim panem redaktorem chętnie zostanę także przy okazji pracy nad siódmym numerem i mam nadzieję, że za drugim razem wszystko pójdzie lepiej, szybciej i sprawniej. I że przy okazji pojawią się twórcy, którzy zechcą opublikować coś z własnej woli, niekoniecznie po przeczytaniu wysłanego przeze mnie zaproszenia.

W szóstej Kofeinie (możliwość przeglądania w sieci tutaj, dam znać, kiedy pojawi się plik) można przeczytać komiksy Mei, lagu i lagu, Macieja Pałki oraz Bartosza Sztybora, a także recenzje Pawła Deptucha i Macieja Gierszewskiego, ta ostatnia z ilustracjami Otusiunia. Wszystkich powyższych twórców bardzo szanuję za to, co robią, lubię czytać ich komiksy/teksty i oglądać to, co narysowali, więc bardzo się cieszę z faktu, że zechcieli ze mną współpracować. Dzięki. Oby do następnego numeru.

7 komentarzy:

 1. No, fajna akcja! "Nie napracowałeś się", a jaki efekt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jeszcze raz dzięki za zaproszenie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolec, jeśli chodzi o efekt wizualny, to bardziej zasługa Ktrzn Jnt, jakkolwiek się to odmienia. I oczywiście autorów. Ja tylko poskładałem całość i wysłałem spakowany folder naczelnemu. Nic wielkiego, choć satysfakcja spora i cieszę się, że to doceniasz.

  Maciej, nie ma sprawy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki! A właśnie, Ciebie też widziałbym w kolejnej Kofeinie z jakimś tekstem. Co Ty na to?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki. Dam Ci znać co i jak. Póki co czuj się zaproszony.

  OdpowiedzUsuń

Najpopularniejsze wpisy