Stara śpiewka: komiksowe magazyny w Polsce nie mają łatwo. Nie jest ich wiele i przypuszczalnie nie z powodu zbyt wielkiej ilości potencjalnych czytelników. Sporo przestało być wydawanych niekoniecznie dlatego, że były kiepskie. Wydaje mi się, iż zamiast magazynu komiksowego, większość grupy docelowej tego typu wydawnictw preferuje po prostu zakup komiksu. Do tego historie w periodykach to często krótkie, kilkustronicowe strzały, zapominane bardzo szybko po lekturze. Krótko mówiąc, nie ma lekko. Widzą to chyba też redaktorzy wyrobu zinopodobnego, jak wciąż nazywany jest "Biceps". Niedawno, po naprawdę długiej przerwie, ukazał się jego siódmy numer. [całość na stronie Gildii Komiksu]
14/2026 (44): Finał THE BOYS i podsumowanie serialu [podcast]
-
Miało być o kilku serialach, ale wyszła nam całość o finałowym sezonie The
Boys, bo jest o czym dyskutować. Czy jesteśmy zadowoleni z tego, jak to
wszyst...
1 tydzień temu

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz